موقع قف وناظر

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
موقع قف وناظر

اسلامي ثقافي حواء وادم موقع قف وناظر ملتقى العالمي مجلة قف وناظر منتدى عالمي فنانين ومشاهير نجوم علماء وموسوعه


  • إرسال موضوع جديد
  • إرسال مساهمة في موضوع

Рамос використовує римський папір, щоб подолати проблеми Аякса

Crazy Love20
Crazy Love20
مستشارين الادارة العامة
مستشارين الادارة العامة


Рамос використовує римський папір, щоб подолати проблеми Аякса Empty Рамос використовує римський папір, щоб подолати проблеми Аякса

مُساهمة من طرف Crazy Love20 الجمعة 15 فبراير - 22:03

Рамос використовує римський папір, щоб подолати проблеми Аякса
МАДРІД: Захисник «Реала» Серхіо Рамос дав зрозуміти після матчу клубу з Аяксом в середу, коли фінал Ліги чемпіонів закінчився.

"Я здивований інтерпретацією моїх коментарів після гри", - розповів Рамос іспанському щоденнику "Марка". "Я навмисно взяв жовту картку, щоб залишити домашній фронт".

"Я мав на увазі заяви, що я був змушений зробити помилку, і я не мав наміру навмисно отримувати жовту картку".

"Я знав, що отримання попередження означало мою відсутність у грі, але я не мав інших рішень, щоб зупинити серйозну атаку на 88-й хвилині".

"Я сказав, що буду брехати, якщо я заявляю, що не знаю штрафу відсутності у грі, якщо отримаю картку, але іншого рішення не було, тому що футбол іноді змушений приймати складні рішення".

"Якби я був відсутній у" Аяксі ", мені краще було отримати карту перед Ромою на груповому етапі. Команда була лідером, а останній раунд проти ЦСКА Моска не був важливим", - підсумував Рамос.

Європейський Союз відкрив розслідування щодо жовтої картки Рамоса, і якщо гравця визнано винним, він може бути призупинений на більш ніж один матч.

Реал Мадрид побив Аякс 2: 1 на арені Йохан Кройфф, і, як очікується, 5-го березня в Сантьяго Бернабеу відбудеться зворотний матч.


موقع قف وناظر |أفلام اون لاين منوعة|برنامج استضافة مفيدة|تحميل برامج|تحميل العاب|تحميل افلام أجنبية جديده|كل ماتتخيله ومالاتتخيله لدنيا الموقع العالمي قف وناظر www.abade.roo7.biz|اخبار نجوم الفن والمشاهير | بيع وشراء

  • إرسال موضوع جديد
  • إرسال مساهمة في موضوع

الوقت/التاريخ الآن هو الجمعة 26 أبريل - 22:15